fbpx
Rebells.pl

Epizode IX – pierwszy trailer i oficjalny tytuł – wieści z Chicago

Pierwszy trailer Star Wars Epizodu IX już jest.Kiedy Disney kupił LucasFilm w 2012 roku dalsze losy odległej galaktyki były jeszcze dalej od Wielkiego Ekranu. Ale inwestycja 4 miliardów dolarów przez wielką wytwórnie zwiastowała przetrwanie franczyzny jeszcze przez wiele lat. I tak się stało.

Ale co do sagi rodziny Skywalker,którą śledzimy od 1977 roku? Cóż – jeśli wierzyć studiu to właśnie nadchodzi jej koniec.Przynajmniej jest to koniec tej pierwszej nowej trylogii w erze Disneya w Star Wars i, mówiąc najogólniej, jest to ważny moment w długiej historii franczyzy.

Inne powracające twarze to Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Kelly Marie Tran i Adam Driver. Wśród nowych uczestników franczyzy są Keri Russell, Dominic Monaghan i niedawno nominowany do Oscara Richard E. Grant. Przy odrobinie szczęścia, będzie to film przywracający równowagę Mocy. Odcinek IX “Gwiezdnych Wojen” ma trafić do kin 20 grudnia 2019 roku. Upewnij się, że obejrzysz nowy trailer, aby zobaczyć, co Lucasfilm ma dla nas w zanadrzu.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *